середа, 29 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія планує незабаром придбати військово-морську базу в Індійському океані

За кордоном , Новини

Росія планує незабаром придбати військово-морську базу в Індійському океані

views95

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Про це повідомило індійське видання The Indian Express.

Цілі поки що не називаються, але зазначається, що вони можуть бути найрізноманітнішим, в тому числі розглядається й «повернення в регіон».

Директор Інституту південноазіатських досліджень Національного університету Сінгапуру і автор статті Раджа Мохан висловив упевненість, що все вказує на серйозність намірів та зростаючий інтерес Російської Федерації до цього регіону.

Російські військові кораблі заходять в порти Шрі-Ланки, стратегічні бомбардувальники ВКС РФ приземляються на аеродромах Південно-Африканської Республіки. ВС Росії вперше проводять спільні навчання з китайськими та південноафриканськими військовими біля мису Доброї Надії. І все це при тому, що ще деякий час назад РФ взагалі ніяк не проявляла себе на геополітичній карті Індійського океану.

«За великим рахунком, Росія демонструє своє повернення в Індійський океан. І це повинно розглядатися як частина стратегії РФ в Африці і на Близькому Сході», – написав Раджа Мохан.

Він вказує, що свого часу таку ж активність в регіоні показував Радянський Союз, але після його розвалу «була порушена траєкторія Москви в цьому напрямку».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі