понеділок, 23 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія пішла на чергове спрощення отримання громадянства

За кордоном , Новини

Росія пішла на чергове спрощення отримання громадянства

views56

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Росія заявила про чергове спрощення отримання статусу громадянина Росії для російськомовних. Москва пропонує звільнити від співбесіди при прийомі до громадянства українців та білорусів, які вільно розмовляють російською мовою.

Таку заяву зробив заступник міністра внутрішніх справ РФ Ігор Зубов, представивши відповідний законопроект.

«Факт вільного володіння претендентами російського громадянства російською мовою буде фіксуватися при прийомі заяви комісійним актом і засобами аудіоконтролю», – заявив Зубов.

Крім того, він наголосив, що через цей закон нібито можливо «оптимізувати процедуру прийому в російське громадянство більше 172 тисяч громадян України і близько 32 тисяч громадян Білорусі, які постійно проживають в РФ на підставі виду на проживання».

При цьому варто зазначити, що на військову службу це також буде розповсюджуватися, тому що у людини, яка отримала російське громадянство, є лише 2 тижні на те, щоб звернутися до військкомату та стати на облік. Для чоловіків призовного віку не має значення відмітка про проходження служби в іншій державі (Україна, Білорусь) – згідно з російським законодавством вони мають піти в армію РФ.

Нагадаємо. 24 квітня президент Росії Володимир Путін підписав указ «Про визначення в гуманітарних цілях категорій осіб, які мають право звернутися із заявами про прийом до громадянства РФ у спрощеному порядку».