середа, 29 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія перекидає до Білорусі бронетехніку

За кордоном

Росія перекидає до Білорусі бронетехніку

views79

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Міністерстві оборони Російської Федерації кажуть, що цього року навчання відбуватимуться у двосторонньому форматі, в складі Сил спеціальних операцій Республіки Білорусь і Повітряно-десантних військ РФ.

Про це повідомляє російський «Інтерфакс».

Міноборони Росії стверджує, що навчання «Слов’янське братство», які цьогоріч пройдуть без участі сербських військових, у двосторонньому форматі, в складі Сил спеціальних операцій Республіки Білорусь і Повітряно-десантних військ РФ, не є націленими проти інших країн і носять контртерористичну спрямованість.

У них візьмуть участь понад 800 військовослужбовців РФ і Білорусі, а також близько 170 одиниць бойової та спеціальної техніки.

Від Росії -–близько 300 військовослужбовців і близько 70 одиниць бойової та спеціальної техніки, у тому числі і сучасні бойові машини десанту БМД-4М і бронетранспортери БТР-МДМ «Ракушка» гвардійського Чорноморського десантно-штурмового полку Псковського гвардійського з’єднання ПДВ.

Зазначається також, що російські військовослужбовці після завершення навчання повернуться до пункту постійної дислокації.

Варто нагадати, що навчання «Слов’янське братство» відбуваються щороку на територіях країн-учасниць і минулого року проходили в Сербії.

У 2020 році з 14 по 25 вересня вони пройдуть у Білорусі, при цьому офіційний Белград, на вимогу ЄС про відмову від військових навчань з Білоруссю, вирішив заморозити всі плани про спільні навчання з усіма країнами найближчим часом.

Наразі такі навчання пройдуть на тлі політичної кризи у Білорусі, де тривають масові протести через сфальсифіковані вибори президента. Силовики Білорусі продовжують застосовувати насильство проти демонстрантів, затримують учасників протесту. Влада не дозволяє працювати незалежним та іноземним ЗМІ, водночас запросила представників російських ЗМІ, які зараз працюють і на державних каналах Білорусі у тому числі.

З початку демонстрацій, за даними опозиції, було затримано понад 10 тис. осіб, кілька людей загинуло.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі