понеділок, 23 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія оцінила рух «у правильному напрямку», але хоче ще більше

За кордоном , Новини , Політика

Росія оцінила рух «у правильному напрямку», але хоче ще більше

views54

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Заступник міністра закордонних справ РФ Олександр Грушко заявив, що Росія бачить правильні кроки з боку української влади щодо виконання «мінських угод», але цього ще дуже мало і взагалі недостатньо.

Про це 15 січня заявив заступник міністра закордонних справ РФ Олександр Грушко на сесії гайдарівського форуму.

Він звинуватив Україну у тому, що вона не виконує весь комплекс мінських угод, а стратегічні відносини ЄС та Росії «підвішені» саме на них.

«Позиція Євросоюзу на сьогоднішній день полягає в тому, що весь комплекс стратегічних відносин Росії і ЄС підвішений на виконанні мінських угод. Але Київ не виконує мінські угоди, це зрозуміло всім. Є рух в правильному напрямку, але, тим не менше, цього абсолютно недостатньо», – сказав Грушко.

Нагадаємо. Президент Росії Володимир Путін наполягає на закріпленні особливого статусу Донбасу у Конституції України, повній амністії та захисті російської мови та російськомовних громадян.

На розгляд у парламент подано законопроєкт №1089. Він пропонує амністію учасникам незаконних збройних формувань з так званої «ЛДНР».

До парламенту України винесено на розгляд законопроєкт, яким передбачається скасування Закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Верховна Рада розглядає зміни до Конституції у частині децентралізації, який президент позначив як «невідкладний».

Посольства Німеччини та Канади в Україні розкритикували законопроєкт №2598 щодо змін до Конституції України у питанні децентралізації.

В ОРДО не погоджуються з децентралізацією та вимагають особливого ставлення до Донбасу, повній амністії для всіх, мовне самовизначення, зміни у законодавство про недопущення переслідування осіб-учасників подій в Донбасі тощо.