вівторок, 17 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія недооцінює стійкість українців. Їхня кампанія приречена на провал – Держдепартамент пов’язав Голодомор з війною

За кордоном , Новини

Росія недооцінює стійкість українців. Їхня кампанія приречена на провал – Держдепартамент пов’язав Голодомор з війною

views57

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Держдепартамент США виступив із заявою в день пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні.

На сторінці Twitter речниці Державного департаменту Морган Ортагус з цього приводу з’явилось відповідне відеозвернення.

Морган Ортагус наголосила, що цього року вони разом з Україною вшановують і згадують мільйони українців, які загинули під час жахливого Голодомору 86 років тому, який штучно створив сталінський режим.

Вона підкреслила, що через навмисне захоплення земель і врожаю, а також через примусову колективізацію Радянський союз спровокував масовий голод, загибель і надзвичайні людські страждання на території України. Але Радянському союзу, незважаючи на цю жахливу трагедію, не вдалося зламати дух українського народу.

Крім того, речниця Держдепартаменту США порівняла минулі роки з днями сьогоднішніми, наголосивши, що Москва і зараз не залишає спроб зруйнувати прагнення українського народу до кращого майбутнього.

«Тепер Україна знову піддалася нападу. Окупація Криму Росією та її поточна агресія на сході України призвели до близько 13 тисяч загиблих. Навіть зараз Москва намагається маніпулювати та знищувати прагнення народу України. Але в своїй підступній кампанії Росія недооцінює стійкість українців і їхнє прагнення до кращого майбутнього. Ця кампанія приречена на провал», – заявила Ортагус.

Вона запевнила, що США підтверджують свою підтримку Україні.

«У день, коли весь світ згадує невинних жертв Голодомору, США в черговий раз підтверджують свою підтримку демократичної та успішної України, захищеної в межах міжнародно визнаних кордонів, вільної у визначенні власної долі», – повідомила прес-секретар Держдепартаменту.

Нагадаємо. Сьогодні, 23 листопада, Україна вшанувала пам’ять жертв Голодомору у багатьох містах країни, а о 16:00 була проведена всеукраїнська акція «Запали свічку» та хвилина мовчання.