п’ятниця, 14 травня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія – не ворог. Я не згоден – Макрон (відео)

За кордоном , Новини , Політика

Росія – не ворог. Я не згоден – Макрон (відео)

views4

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Росія не є ворогом. А НАТО – це оборонний альянс, у якого – тероризм, а не Росія.

Президент Франції Емманюель Макрон, який останнім часом зробив немало гучних заяв про Росію, висловив свою незгоду з тим, що РФ і Китай можуть бути позначені як вороги НАТО. 

Він заявив, що Росія хоч і підтримує тероризм, здійснює військову агресію проти сусідів, але не ворог. Тому що ворог – це «тероризм, який спокусився на кожну з наших країн».

Відео опубліковано Радіо Свобода.

«НАТО – це колективний оборонний альянс. З чим і з ким він бореться? Хто наш спільний ворог? Які у нас загальні теми? Це питання, які заслуговують уточнення, і вони є стратегічними. Чи є Росія сьогодні нашим ворогом, як я іноді чую ? Або Китай? Мета НАТО – позначити їх як ворогів? Не згоден! Наш спільний ворог – тероризм, який спокусився на кожну з наших країн», – сказав Макрон.

Нагадаємо. 7 листопада президент Франції заявив про «смерть мозку НАТО», і розкритикував координацію в прийнятті стратегічних рішень між США і їх союзниками по альянсу.

Крім того, Макрон написав лист президенту РФ Володимиру Путіну, в якому зазначив, що відкритий для розгляду ідеї російського колеги про мораторій на ракети середньої і меншої дальності на території Європи. Але після того, як НАТО розкритикувало цю ініціативу заявив, що Франція не прийняла російську ідею про мораторій.

Коментарi (0)