п’ятниця, 09 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія не шкодує грошей на мілітаризацію дітей ОРДЛО, фінансуючи заходи військової підготовки (фото)

Суспільство , Новини окупації

Росія не шкодує грошей на мілітаризацію дітей ОРДЛО, фінансуючи заходи військової підготовки (фото)

views59

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Окупаційні служби Росії на тимчасово окупованих територіях України постійно здійснюють заходи, спрямовані на посилення мілітаризації дітей в ОРЛО. Окупант системно фінансує освітні заходи для посилення мілітаризації та інтеграції дітей ОРДЛО до РФ.

Про це повідомляє представник омбудсмена в Луганській та Донецькій областях Павло Лисянський у Фейсбуці.

«15 серпня відбулись так звані військово-патріотичні збори дітей та молоді Свердловська та Свердловського району. Організаторами виступили окупаційна адміністрація РФ у м. Свердловську (окупована частина Луганської області). У заході взяли участь учні Свердловської середньої школи №9 та курсанти так званого десантно-патріотичного клубу «Барс». Змагання відбувалися в трьох категоріях: 12-13 років, 14-15 років і 16-17 років», – написав він.

Встановлено, що так званий десантно-патріотичний клуб «Барс» здійснює військове виховання дітей у віці від 5 до 20 років на тимчасово окупованій території Луганської області.

Спеціальний підрозділ окупаційної адміністрації РФ здійснює підготовку дітей за напрямами: рукопашний бій, початкова військова підготовка, стрільба зі зброї.

«Незважаючи на велику кількість порушень трудових прав жителів ОРДЛО, невиплату заробітних плат в ОРДЛО, закриття підприємств та ін., окупаційні служби РФ в ОРДЛО системно фінансують освітні заходи для посилення мілітаризації та інтеграції дітей ОРДЛО до РФ», – додав Лисянський.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі