п’ятниця, 31 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія  не лізе туди, де бачить рішучий опір – Качинський

Політика

Росія не лізе туди, де бачить рішучий опір – Качинський

views86

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Росія має проблеми там, де може відчути рішучий опір. Проте шукає такі пункти у системі європейської демократії, де бачить слабке місце і шанс на перемогу. Саме там вона атакує. І саме так було у Криму і на Донбасі.

Про це заявив лідер правлячої партії Польщі «Право і справедливість» Ярослав Качинський в інтерв’ю німецькій газеті Bild.

Він підкреслює, що Російська Федерація має проблеми, якщо бачить навіть дипломатичний опір.

«Росія атакує там, де бачить слабке місце і шанс на перемогу. Так було у Криму і на сході України. Однак вона має проблему там, де виникає рішучий опір, навіть дипломатичний», – заявив Качинський.

І підкреслив важливість присутності військ НАТО у Польщі і балтійських країнах.

«Німеччина має вислати більше військ, особливо до балтійських країн. У Польщі історичне минуле свідчить проти присутності у нас більшої кількості німецьких військових. Німеччина має взяти це до уваги. Однак точно відомо одне: потрібні результативні підрозділи швидкого реагування у Східній Європі», – зауважив він.

Він також заявив, що президент Росії Володимир Путін має відповісти за смоленську трагедію, в якій 10 років тому загинув його брат Лех Качинський. Але Росія досі не повернула уламки літака.

«Основна проблема полягає в тому, що Росія все ще не повернула нам уламків літака, тому немає можливості належним чином досліджувати… Я міг би говорити з президентом Путіним про смерть свого брата. Але спочатку я б хотів повернути уламки літака», – сказав Качинський.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі