субота, 03 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія не бажає виконувати домовленості – Гаррі Кеміан

За кордоном , Новини , Російська агресія , Політика

Росія не бажає виконувати домовленості – Гаррі Кеміан

views79

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Українські політв’язні, які перебувають у тюрмах Росії, повинні бути звільнені вже давно. Такий меседж від заступника глави місії США при ОБСЄ був направлений до російської сторони.

У Відні, 7 листопада, під час засідання Постійної ради ОБСЄ Гаррі Кеміан заявив, що Росія не бажає виконувати домовленості, які стали результатом тривалих переговорів. Зустріч лідерів на найвищому рівні у форматі «Нормандської четвірки» наразі виявилась непродуктивною, бо небажання виконувати угоди Росією блокує прогрес у вирішенні важливих і  ключових питань. З російського боку не вжито жодних заходів задля звільнення багатьох політв’язні-громадян України, які залишаються у російських тюрмах. Американський дипломат зазначив, що вони повинні вже давно бути вільними та повернутися додому й своїх сімей.

Кеміан закликав російську сторону звільнити політв’язня Сервера Мустафаєва, який є координатором правозахисної групи «Кримська солідарність». Заступник глави місії США при ОБСЄ окремо наголосив на звільненні ютуб-блогера Нарімана Мемедемінова та активіста-правозахисника Еміра-Усеїна Куку.

Дипломат нагадав у своїй промові, що причиною гуманітарної катастрофи, яка наразі триває на сході України, є Росія.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі