середа, 29 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія називає головну вимогу для зустрічі в «нормандському форматі» – діалог з Донецьком і Луганськом

Новини , Політика

Росія називає головну вимогу для зустрічі в «нормандському форматі» – діалог з Донецьком і Луганськом

views85

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Рішення щодо проведення нового саміту в «нормандському форматі» буде прийнято виходячи з прогресу у виконанні поточних домовленостей. А однією з головних вимог є перехід до діалогу з представниками ОРДЛО.

Про це заявив заступник глави МЗС Олександр Грушко на полях Мюнхенської конференції з безпеки.

Він заявив, що була домовленість щодо виконання підсумків попередньої зустрічі, зокрема, розведення сил, імплементації «формули Штайнмаєра» в українське законодавство тощо.

«Була домовленість абсолютно чітка, що нова зустріч (в «нормандському форматі», – ред.) повинна підвести підсумок того, що було обговорено на попередній зустрічі. Це стосується розведення сил, припинення вогню, розмінування, обміну полоненими, впровадження «формули Штайнмайера» в (українське, – ред.) законодавство і деяких інших речей», – зазначив Грушко.

Грушко підкреслив, що Росія продовжить наполягати на дотриманні вже досягнутих домовленостей.

«Збиратися можна, але якщо на землі не відбувається змін на краще, то користь від таких зустрічей є сумнівною», – пояснив він.

Однією з головних перешкод на шляху реалізації мінських угод Грушко назвав «відсутність будь-якої готовності Києва до нормального діалогу з Донецьком і Луганськом».

«Це зобов’язання кричуще не виконується, хоча воно є одним з основних умов мінського пакету», – заявив російський дипломат.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі