четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія хоче ввести «миротворців» в ОРДЛО

Російська агресія , Політика

Росія хоче ввести «миротворців» в ОРДЛО

views83

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Російська Федерація планує узаконити введення миротворців на окуповану частину українського Донбасу.

Про це йдеться в повідомленні Української делегації для участі в Тристоронній контактній групі на офіційній сторінці делегації в мережі Фейсбук.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ отримала ноту щодо провокації зі сторони окупантів від Сергія Салкуцана – генерал-майора, голови УС СЦКК. Як стало відомо Українській стороні Спільного центру з контролю і координації, Росія проводить заходи, покликані добитися перегляду домовленостей про додаткові заходи щодо посилення режиму припинення вогню, досягнутих раніше за участю ОБСЄ.

«27 лютого 2021 року на позиціях одного з підрозділів 2 АК (зона відповідальності – ТОРЛОУ) була проведена зйомка серії репортажів, в яких акцентується увага на можливості підвищення ефективності контролю режиму припинення вогню в разі залучення до цього процесу російських миротворців. При цьому заявляється, що така оцінка, нібито, була дана представниками СММ ОБСЄ з деяких західноєвропейських країн », – йдеться в повідомленні Української делегації.

За інформацією УС СЦКК, до проведення цих зйомок залучилися військовослужбовці 2 го армійського корпусу РФ в уніформі спостерігачів СММ ОБСЄ та військовослужбовці так званого «представництва ЛНР в СЦКК».

На думку української сторони, мета цієї провокації – дискредитація СММ ОБСЄ і координаційного механізму, як ефективного інструменту контролю за режимом припинення вогню. Таким чином в РФ розраховують переконати світову спільноту в тому, що участь ЗС РФ – «… єдиний надійний спосіб сприяння врегулюванню конфлікту на сході України».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі