четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія грає у футбол «м’яч на стороні України», і ставить чергові умови для зустрічі «нормандської четвірки»

Новини , Російська агресія , Політика

Росія грає у футбол «м’яч на стороні України», і ставить чергові умови для зустрічі «нормандської четвірки»

views94

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Росії заявили, що не може бути ніякого «плану Б» – Україна «має здійснити імплементацію» «формули Штайнмаєра» в законодавство.

Представник Росії при ОБСЄ Олександр Лукашевич стверджує, що там побачили «деякі зрушення» стосовно процесу врегулювання конфлікту на Донбасі і що зараз «м’яч» на боці Києва.

«Разом з тим важливо розуміти, що узгодженням тексту формули у контактній групі не вичерпують всі необхідні поправки, пов’язані з наданням Донбасу особливого статусу на постійній основі», – заявив він.

І взагалі сама перспектива проведення саміту нормандської четвірки «стане зрозумілою після підтвердження СММ розведення сил і засобів в Петровському і Золотому», – додав Лукашевич.

Дипломат РФ також сказав, що «в нинішніх умовах не може бути ніякого «плану Б». Виконання цих доручень якраз і відкриває шлях для нового саміту «нормандської четвірки». В іншому випадку зустріч заради зустрічі навряд чи буде затребувана».

Нагадаємо. 1 жовтня на зустрічі ТГК в Мінську сторони домовились про початок розведення військ за умовами, які висунула Росія. Крім того, сторонами було узгоджено та підписано текст «формули Штайнмаєра», про що спочатку повідомили російські ЗМІ, а згодом на брифінгу підтвердив Президент України. Він наголосив, що нічого страшного не сталося і привітав всіх з початком розведення військ.

Вадим Пристайко, міністр закордонних справ, у програмі «Свобода слова Савіка Шустера» розповів, що відомство працює над оновленням стратегії та тактики переговорів у Нормандському форматі і що українська сторона вже має плани «А» та «Б», а може й «план С».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі