четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія готується до загострення війни навесні – аналіз ситуації від волонтера, ветерана АТО

Новини , Російська агресія

Росія готується до загострення війни навесні – аналіз ситуації від волонтера, ветерана АТО

views78

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У зоні ООС на Донбасі з настанням весни можливо серйозне загострення бойових дій. Згідно з сьогоднішньою поведінкою та статистикою обстрілів «ситуація невтішна».

Про це заявив ветеран АТО Андрій Римарук.

Він проаналізував статистику обстрілів українських позицій на Донбасі в 2017-2019 роках. Згідно з отриманими даними, він заявив, що весною завжди починаються провокації і минула «статистика не дуже втішна». А цього року провокацій можна очікувати по всій лінії розмежування на Донбасі.

«Ми бачимо за хронологією війни Росії проти України, що весна – це постійні загострення, обстріли, провокації з боку ворога. Є інформація від наших розвідників, що нова техніка починає заходити з території Росії. Вони в невеликій кількості, але перетинають кордон. Прибувають спеціальні підрозділи… Лінія розмежування 451 км, ми готуємося по всій лінії розмежування», – заявив Римарук.

Крім того, він додав, що Росія навмисно загострює ситуацію на Донбасі для дискредитації Генштабу ЗСУ та мирних ініціатив президента України Володимира Зеленського. Як приклад привів Станицю Луганську, де останні два роки майже не було чутно навіть просту стрілянину, а зараз працює ствольна артилерія.

«Якщо подивитися на Станицю Луганську, там протягом останніх двох років зовсім не працювали міномети, там навіть звичайну стрілянину іноді не було чутно. Але тут вони застосували потужну ствольну артилерію, вдарили по цивільному населенню на окупованій і на нашій території. Це робиться, щоб загострити конфлікт, викликати нас на вогонь у відповідь, спровокувати», – пояснив волонтер та колишній військовий.

Нагадаємо. 18 лютого представник ГУР МО України Вадим Скібіцький заявив, що Російська Федерація втричі збільшила свій військовий потенціал біля кордонів України, а також спрямовує основні зусилля на оновлення та модернізацію озброєння для здійснення наступу.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі