понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія готується до нової агресії: Кремль тримає в польових умовах півмільйона живої сили

Новини , Російська агресія

Росія готується до нової агресії: Кремль тримає в польових умовах півмільйона живої сили

views72

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Колишній парламентер в Тристоронній контактній групі в Мінську Роман Безсмертний заявив, що нова російська агресія проти України відбудеться ближче до літа. Наразі РФ нарощує силу з двох сторін і може піти у наступ вже після 9 травня. Головне управління розвідки Міноборони підтверджує, що Росія підготувалася до вторгнення в Україну.

Про підготовку Росії до ескалації Роман Безсмертний розповів в ефірі Радіо Свобода.

За його словами, Росія нарощує свої сили на російсько-українському та українсько-білоруському кордоні і готується до продовження війни у західному (українському) напрямку.

«В умовах, коли Росія продовжує нарощувати свою присутність на російсько-білоруському і російсько-українському кордонах, очевидно, що вона готується до продовження агресії в західному (українському) напрямку. Крім того, Росія в польових умовах тримає півмільйонний контингент живої сили. З моєї точки зору, вони потримають паузу до 9 травня, завершать зміни до Конституції, і нам слід очікувати погіршення ситуації на фронті», – зазначив Роман Безсмертний.

Станом на сьогодні, Держдума Російської Федерації підтримала пропозицію президента РФ Володимира Путіна про внесення поправок до Конституції. Вони стосуються і перерозподілу повноважень між гілками влади, і прописаний пріоритет законів Росії над міжнародним законодавством і угодами.

Нагадаємо. Депутат Держдуми РФ Євген Федоров раніше заявив, що «зміна Конституції в Російській Федерації дозволить країні вже на законних підставах «повертати» собі «незаконно втрачені території Вітчизни». За його словами, Конституція – це не тільки зміна курсу країни, а й зростання, в тому числі територіальне.

18 лютого у Головному управлінні розвідки Міноборони заявили, що Росія підготувалася до вторгнення в Україну – втричі збільшила свій військовий потенціал біля кордонів України.

Сьогодні, 2 березня, штаб ООС заявив про навмисний обстріл житлових будинків Красногорівки для ескалації конфлікту.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі