понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія активізує свої зусилля на міжнародному рівні щодо регулювання кіберпростору

Технології

Росія активізує свої зусилля на міжнародному рівні щодо регулювання кіберпростору

views103

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Водночас, навряд чи можна очікувати спроможності міжнародного рівню сформувати механізм, який буде займатися тією ж безпекою в кіберпросторі, тому що «міжнародний рівень складається з ініціатив тих, хто хоче отримати політичні дивіденди з цього процесу».

Про це сказав засновник Інституту постінформаційного суспільства Дмитро Золотухін на Львівському безпековому форумі, під час вебінару «Персональна інформаційна ідентичність як основа нового світового порядку», передає Укрінформ.

Він розповів, що російська сторона дуже активно і швидко посилює свою присутність у міжнародних платформах з розробки міжнародних документів про регулювання кіберпростору, про регулювання кібератак тощо. І зазначив, що цей «ланцюжок буде повторюватися».

«Спочатку технології. І немає у людства спроможності встигати за зміною технологій, юридичним регулюванням міжлюдських відносин. Першими все одно будуть технології. Другим етапом буде перетворення технологій на зброю. Будь-які новітні технології будуть використовуватися державами для того, щоб посилити свій політичний вплив як всередині країн, так і в міждержавному просторі. І потім, коли це буде ставати очевидним, коли технології, перетворюючись на зброю, будуть справляти дуже серйозний тиск на права людини у всьому світі, тоді ми будемо збиратися, розробляти якісь ідеї», – зазначив Золотухін.

При цьому експерт додав, що сумнівається у спроможності міжнародного рівню сформувати механізм, який буде займатися такими питаннями, як безпека в кіберпросторі. І пояснив, що «міжнародний рівень складається з ініціатив тих, хто хоче отримати політичні дивіденди з цього процесу».

«Але у нас немає іншого вибору, окрім як розробляти нові підходи на підставі тих, що існують, розуміючи, що інструменти, які існують, більше не працюють», – сказав Золотухін.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі