субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росії доведеться доплачувати Україні за використання додаткових газотранспортних систем

Економіка

Росії доведеться доплачувати Україні за використання додаткових газотранспортних систем

views88

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Через відкладений запуск ділянки «Турецького потоку» в Сербії Росії доведеться доплачувати Україні за використання додаткових газотранспортних систем.

Про затримку запуску «Північного потоку» пише агентство Platts з посиланням на близькі до проекту джерела, передає «НЗН».

Введення ділянки газопроводу «Турецький потік» в Сербії з великою ймовірністю буде відкладений до весни 2021 року,

Росії доведеться доплачувати Україні за використання додаткових газотранспортних систем

Газопровід проходить від Краснодарського краю до Туреччини по дну Чорного моря, а потім направляється в країни Південної і Південно-Східної Європи. Його основна гілка для турецьких споживачів була відкрита президентом РФ Володимиром Путіними разом з главою Туреччини Реджепом Ердоганом у січні 2020 року.

Відзначається, що сербська ділянка труби має потужність майже 14 млрд кубічних метрів на рік, а її протяжність становить 403 км. Споруда ділянки повинна забезпечити поставки палива до Угорщини і Сербії.

«Газпром» раніше повідомляв, що перші поставки по цій гілці почнуться в кінці поточного року.

Джерела Platts повідомили, що Сербія запізнюється з будівництвом через складнощі під час спорудження компресійної станції. Повідомляється, що станцію вийде побудувати тільки до травня 2021 року.

У разі затримки споруди європейського ділянки газопроводу Росії доведеться доплачувати Україні за використання додаткових газотранспортних систем, пише «Коммерсант».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі