понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російська загроза: відбулася екстрена нарада Військового комітету НАТО

Cіпратов Роман


За кордоном

Російська загроза: відбулася екстрена нарада Військового комітету НАТО

views263

08.12.2021

Подiлитися у соц.мережах

Начальники генеральних штабів збройних сил країн НАТО провели екстрену нараду щодо можливої агресії Росії проти України.

Про це повідомляє Укрінформ.

За інформацією видання, зустріч військових керівників Альянсу відбулася 6 грудня у віртуальному форматі. Начальники штабів держав-союзників вислухали інформацію верховного головнокомандувача Об'єднаних збройних сил НАТО, а також помічника генерального секретаря з розвідки та безпеки.

«Ми зазвичай маємо кілька регулярних зустрічей начальників штабів на рік, але ця зустріч була позачерговою. Так, вони обговорювали ситуацію, що склалася навколо кордонів України, але не лише її. Завданням було оцінити обстановку у ширшому контексті. Тому що, якщо акцентувати увагу лише на одній темі (російського – ред.) військового нарощування навколо України, можна упустити інші важливі деталі», – повідомив представник НАТО.

Зазначається, що одним з головних завдань екстреної наради був обмін інформацією та узгодження спільних дій на національному рівні та на рівні Альянсу загалом.

У виданні нагадали, що Військовий комітет є головною військовою структурою НАТО, яка розробляє та надає на розгляд політичного керівництва Альянсу рекомендації щодо військових аспектів загальної політики стримування та оборони, посилення безпеки та стійкості кожної з країн-членів тощо.