вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російська пропаганда поширює фейки про небезпечні біолабораторії НАТО в Україні

Авторські статті , Суспільство

Російська пропаганда поширює фейки про небезпечні біолабораторії НАТО в Україні

views431

12.05.2021

Подiлитися у соц.мережах

Російські пропагандисти продовжують вигадувати та розповсюджувати неправдиву інформацію стосовно подій в Україні. На цей раз нові фантазії в російських ЗМІ з’явились завдяки першому заступнику секретаря Радбезу РФ Юрію Авер’янову.

За його словами, США і країни НАТО нібито розширюють мережу біолабораторій навколо Росії, а в Україні вже більше десяти таких лабораторій.

 

«Смертельно небезпечні мікроорганізми, створені в цих лабораторіях, можуть бути нібито помилково випущені в навколишнє середовище, привівши до масового ураження мирного населення як прикордонних держав, так і населення Росії», ‒ сказав Авер’янов.

 

Також цей «казкар» запевняє, що Америка розробляє для кожної з межуючих із Росією країн «індивідуальні плани», виходячи з «потреб національних біопрограм».

 

Але Авер’янов не перший автор цієї «історії жахів». Раніше секретар Радбезу РФ Микола Патрушев заявляв, що біля російських кордонів можуть діяти військові біолабораторії НАТО.

 

"У світі як на дріжджах ростуть все нові і нові біолабораторії, що знаходяться під контролем США. Причому за дивним збігом - в основному у російських і китайських кордонів"

 

Китай теж вирішив «підспівати пісню» росіянам і не утримався від заяв.

 

"Росія не так давно знову поставила питання США з приводу їх військової та біологічної діяльності в Форт-Детрике та в Україні. Інші країни також заявили про аналогічну стурбованості. Візьміть для прикладу Україну. США створили 16 біологічних лабораторій тільки в Україні. Чому США створюють так багато лабораторій по всьому світу, і чим вони там займаються ", ‒ заявив офіційний представник МЗС КНР Чжао Ліцзянь.

 

Це ще один доказ того, що влада Росії готова брехати, залякувати своїх громадян, аби втриматися у Кремлі та перекласти провину за свої злочини на інших. А нам, українцям, необхідно завжди пам’ятати про «здібності» сусіда та перевіряти правдивість кожного слова, сказаного окупантом, аби не ввести себе в оману.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі