понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російська Федерація активізувала дезінформаційну кампанію проти України

Андрій Кущенко


Політика

Російська Федерація активізувала дезінформаційну кампанію проти України

views187

08.12.2021

Подiлитися у соц.мережах

Антиукраїнську пропаганду, як було у 2014 році, розганяє в традиційних та соціальних медіа протягом останніх тижнів Російська Федерація.

Про це сказала Тимчасово повірена у справах США в Україні Крістіна Квін під час Першого міжнародного форуму зі стратегічних комунікацій Kyiv Stratcom Forum 2021

«Останніми тижнями ми спостерігаємо значний сплеск активності в соціальних мережах, що поширює антиукраїнську пропаганду, наближаючись до рівня, який востаннє спостерігався напередодні вторгнення Росії в Україну в 2014 році», – зазначила вона.

Така тактика російської сторони, за словами дипломатки, показує неправдиво суперника у ролі агресора, а вже за допомогою цього виправдовуються давно сплановані військові дії.

Крістіна Квін зробила наголос на неправдивих російських тезах, що буцімто українська сторона хоче спровокувати конфлікт або НАТО за партнерства з Україною загрожує Росії.

У зв’язку з цим реакція України та іноземних партнерів має бути швидкою, ефективною, узгодженою і конструктивною для припинення нескінченної атаки дезінформації.