понеділок, 26 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російські окупанти на Донбасі повернули комендантську годину

Наталя


Новини окупації , Події

Російські окупанти на Донбасі повернули комендантську годину

views493

01.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

З 1 жовтня російська окупаційна влада відновила комендантську годину в непідконтрольних Україні районах Донецької та Луганської областей. Обмеження діятимуть з 23:00 до 04:00.

Про це повідомили місцеві ЗМІ окупантів, передає видання «Новости Донбасса».

Згідно з інформацією, від сьогодні порушення вимог режиму комендантської години на одну годину та більше каратиметься «адміністративною відповідальністю».

Водночас у разі перебування місцевого жителя напідпитку або у стані наркотичного сп'яніння відповідальність настає при порушенні режиму комендантської години на 30 хвилин і більше.

Зазначається, що раніше в окремих районах Луганської області комендантська година була скасована з 1 серпня. А в окремих районах Донецької області її дію призупиняли на вихідні.

Також повідомляється, що у період скасування вказаного обмеження, в ОРДЛО було посилене патрулювання вулиць та перевірка місцевих жителів. Людей затримували та доставляли до так званих відділень «поліції Л/ДНР» для перевірки особи. До групи ризику потрапили жителі, які мають тільки український паспорт.

Наразі на території окремих частин Донеччини, яка контролюється окупаційною владою, завершилась дія скасування комендантського часу на вихідних.