субота, 28 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія вимагає прибуття Мустафи Джемілєва на суд до окупованого Криму

Cіпратов Роман


Крим

Росія вимагає прибуття Мустафи Джемілєва на суд до окупованого Криму

views375

18.07.2021

Подiлитися у соц.мережах

Російська Федерація вимагає присутності одного з лідерів кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва на суді над ним в окупованому Криму, куди раніше самі росіяни заборонили йому в'їзд.

Про це повідомив адвокат Микола Полозов, передає «Радіо Свобода».

За інформацією адвоката, суд, підлеглий окупаційної адміністрації Армянська, викликає Джемілєва на засідання 5 серпня у якості підсудного. При цьому Полозов нагадав, що навесні 2019 року РФ продовжила накладену раніше заборону Джемілєву на в'їзд до Росії і на територію окупованого Криму до 2034 року.

«Цю ситуацію я вже обговорив із Мустафою Джемілєвим, і він мені сказав, що готовий приїхати на суд, якщо заборона на в’їзд до Криму буде знята, і взяти участь у восьмій за ліком кримінальній справі проти нього», ‒ цитує видання Миколу Полозова.

Нагадаємо, у минулому році окупанти висунули проти Мустафи Джемілєва звинувачення за трьома статтями кримінального кодексу РФ. У відповідь лідер кримських татар заявив, що має намір «довести абсурдність звинувачень російської сторони» у Європейському суді з прав людини в кримінальних справах, порушених проти нього в окупованому Криму.