субота, 28 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія розмістила потенційні носії ядерної зброї в окупованому Криму

Наталя


Крим

Росія розмістила потенційні носії ядерної зброї в окупованому Криму

views168

07.07.2021

Подiлитися у соц.мережах

Російська Федерація вже розмістила на тимчасово окупованій території Криму потенційні носії ядерної зброї та продовжує активно розбудовувати інфраструктуру для неї.

Про це повідомила перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова під час форуму «Україна 30. Міжнародна політика».

 

«Росія активно розбудовує військову інфраструктуру для своєї ядерної зброї. Реконструює інфраструктуру сховищ ядерних боєголовок радянських часів. На півострові вже розміщені потенційні носії ядерної зброї», — йдеться у повідомленні.


За її словами, Росія продовжує активно нарощувати військову присутність на окупованому півострові та збільшувати число своїх військових та воєнної техніки.


«Окрім того, російський президент надав росгвардії право блокувати акваторії Чорного та Азовського морів. Це дійсно створює суттєві перешкоди для міжнародної навігації, загрожує безпеці та стабільності України, у світі та Південно-Східній Європі», — зауважила Джапарова.

 

Також вона зазначила, що країна-агресор намагається закріпити своє панування на тимчасово окупованій території за допомогою перетворення півострова на величезну військову базу. Окупанти у Криму активно придушують всі можливі форми протидії окупації.

Нагадаємо, нещодавно Росія почала нарощувати військову присутність у Чорноморському регіоні та поблизу українського кордону. До того ж РФ використовує окупований Крим для демонстрації своєї військової сили.