субота, 27 листопада, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія погрожує Чехії через арешт російського терориста Франчетті

Наталя


За кордоном , Новини , Події

Росія погрожує Чехії через арешт російського терориста Франчетті

views240

15.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

Кремль відкрито погрожує Чехії через арешт російського терориста Олександра Франчетті, який брав активну участь в окупації Криму.

Про це заявило Міністерство закордонних справ Російської Федерації, передає «Информационное сопротивление».

За інформацією, у своїй заяві МЗС РФ вимагає від чеської сторони пояснень стосовно арешту росіянина Франчетті, якого поліція затримала в аеропорту Праги, за міжнародним ордером, виданим за запитом України.

«У зв'язку із затриманням в аеропорту Праги на підставі виданого Україною міжнародного ордера Інтерполу російського громадянина О. Франчетті вимагаємо в ході бесіди з Послом Чехії в Москві В. Півонькой надати детальну інформацію щодо мотивів дій чеської влади та інкримінованих російському громадянину правопорушень», наголосили у російському відомстві.

Зазначається, що МЗС Росії «попередило посла», що «продовження деструктивної лінії Праги щодо Росії та її громадян призведе до подальшої деградації з ініціативи чеської сторони двосторонніх відносин та не залишиться без реакції з боку РФ».

Крім того, Посольство Росії в Чехії направило в МЗС Чеської Республіки відповідну ноту.

Нагадаємо, що 12 вересня У Чехії в празькому аеропорту правоохоронці затримали громадянина РФ Олександра Франчетті за міжнародним ордером на арешт, виданим за запитом України. Чоловік розшукується за підозрою в участі в незаконних збройних формуваннях «Самооборона Севастополя» та «Северный ветер». Росіянин заочно засуджений київським судом.

Коментарi (1)

Олександр (2 місяці тому)

Воронеж відбудують. Після чергового бомбардування.