неділя, 05 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія нарощує військову присутність на окупованих територіях Донбасу

Константинова Ольга


Війна , Події

Росія нарощує військову присутність на окупованих територіях Донбасу

views72

25.11.2021

Подiлитися у соц.мережах

Російська Федерація активно нарощує військову присутність на окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Масово постачаються цистерни з пальним, залізничні вагони та колони вантажівок із різними видами озброєння й боєприпасів.

Про це повідомила місія України при ОБСЄ під час засідання Форуму безпекового співробітництва 24 листопада, передає Укрінформ.

«З 9 жовтня по 11 листопада 2021 року Російська Федерація перекинула на тимчасово окуповану територію Донбасу 40 вагонів-цистерн з пально-мастильними матеріалами загальною вантажопідйомністю 2 399 тонн та 8 вагонів з боєприпасами. За цей же період з РФ в Україну в’їхали 19 колон вантажівок (деякі з них нараховували до 15 одиниць транспорту)»,  повідомили в українській місії.

Також українські дипломати повідомили, що вантажівки, які незаконно заїхали на окуповані території, «були завантажені різними видами озброєння та боєприпасів». Зокрема, Росія доставила ручні гранати РГО та РГН, протипіхотні міни ОЗМ-72 та МОН-50, переносні зенітно-ракетні комплекси «Ігла», системи радіоелектронної боротьби «Леєр» та «Житель», три БПЛА «Орлан-10» та один БПЛА «Гранат-1».

Крім того, 11 жовтня група з п’яти співробітників ФСБ РФ в’їхала в Україну через пункт пропуску «Ізварине» та попрямувала до Луганська. 14 жовтня до Луганська попрямувала група з восьми військовослужбовців ЗС РФ.

«На цьому тлі командування ЗС РФ продовжує підвищувати бойову та мобілізаційну готовність своїх окупаційних військ на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, а саме – 1-го та 2-го армійських корпусів, які повністю інтегровані до російської системи управління військами. Для цього також залучається місцеве населення»,  заявили в українській місії при ОБСЄ.

 

Коментарi (2)

Спрытко (1 тиждень тому)

Коментарiй було видалено по причині : "спам"

Спрытко (1 тиждень тому)

Коментарiй було видалено по причині : "спам"