субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія дала вказівку не допустити святкування Дня незалежності України на окупованих територіях

Константинова Ольга


Новини окупації

Росія дала вказівку не допустити святкування Дня незалежності України на окупованих територіях

views876

21.08.2021

Подiлитися у соц.мережах

Російські куратори терористів так званої «ДНР» надали розпорядження не допустити випадків святкування «30-річчя незалежності України» в «ЛДНР». Про це пише Телеграм-канал «Вільндумец», передає DonPress.

За інформацією «Вільнодумца», «влада ДНР» не повинна допустити на окупованих територіях України ні масових, ні поодиноких акцій, ні плакатів і листівок, ні прапорів і написів, «так як України немає. Це ж все - російська земля! ». У зв'язку з цим підняті і попереджені всі організації та служби бойовиків. «МГБ», «МВС», МНС, дільничні, ЖЕКи, соцслужби, держслужбовці «повинні бути пильними і не допустити« провокацій» прихильників України в« ЛДНР».

«Тому зараз в «ДНР» дано вказівки «виявляти, попереджати і знищувати ворогів», як заповідав товариш Ленін-Сталін-Путін! Ось цим там зараз все гарячково і займаються. Ну, а щоб нічого не сталося в цей період і народ не тинявся без діла, за порадою з Москви Д. Пушилін підготував указ «про проведення в «ДНР» у період з 24 - 28.08.2021 військових зборів для осіб 18 - 56 років, які перебувають у запасі».

На даний момент територіальними підрозділами «військкоматів ДНР» здійснюється інформування «органів місцевої влади», організацій і підприємств, їх співробітників. При цьому «військкомати» вимагають від підприємств необхідну кількість працівників і належить їм автомобільну техніку, яка була відібрана для участі в зборах.

Телеграм-канал зазначає, що те, що відбувається викликає невдоволення не тільки самих резервістів, а й керівників підприємств. Деякі з них вже звертаються до «влади ДНР» та російським кураторам з проханням не залучати таку велику кількість їх працівників до зборів, щоб не порушувати виробничий процес.

«Вільнодумець» уточнює, що «військовим комісаріатом ДНР» по Сніжнянського-Торезького районах «керівників» Донецької філії ТОВ «АВІАТЕХ» м.Донецьк (раніше «Сніжнянський машинобудівний завод АТ« Мотор Січ ») попередили про плани залучити на зазначені збори 250 працівників заводу .

Керівництво в шоці від такої кількості робочих, так як це становить всього-то 42% від загальної чисельності підприємства. Природно, виконання цього указу призведе до зриву виробничого процесу.

Коментарi (1)

Антон (3 місяці тому)

Це Раші нема, є Московське ханство...