четвер, 02 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія блокує доступ фахівців МАГАТЕ до ядерних об'єктів на окупованому Донбасі

Наталя


Політика

Росія блокує доступ фахівців МАГАТЕ до ядерних об'єктів на окупованому Донбасі

views231

24.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

Представники РФ у Тристоронній контактній групі заблокували питання з розмінування ділянок тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей та продовжують блокувати доступ інспекторам МАГАТЕ до ядерних об'єктів Донбасу.

Про це повідомив голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук, передає прес-служба української делегації в ТКГ у Фейсбук.

 

«Блокування доступу інспекторів МАГАТЕ до ядерного матеріалу на тимчасово окупованих територіях — це ознаки свідомого порушення Російською Федерацією Договору про нерозповсюдження ядерної зброї», — йдеться у повідомленні.

 

Перший президент України наголосив, що перешкоджаючи діяльності МАГАТЕ в Україні, Росія дискредитує себе як член МАГАТЕ та як постачальник ядерних послуг та технологій до третіх країн.

За його словами, подібні дії з боку Росії, а саме блокування доступу Міжнародної ядерної організації до ядерних матеріалів на Донбасі, перешкоджають надати МАГАТЕ розширений висновок за результатами застосування гарантій МАГАТЕ в Україні у 2020 році.

Також зазначається, що в черговий раз під час засідання ТКГ на рівні глав делегацій, представники РФ так само заблокували розгляд питання щодо розмінування ділянок, погоджених влітку минулого року в рамках роботи підгрупи з безпеки.

Коментарi (0)