субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Роман Скрипін розповів, куди Бородянський має сунути свій законопроєкт «про дезінформацію»

Суспільство , Право

Роман Скрипін розповів, куди Бородянський має сунути свій законопроєкт «про дезінформацію»

views127

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Український журналіст, телеведучий, екс-голова Незалежної медіа-профспілки України Роман Скрипін дуже яскраво пояснив Міністру культури, молоді та спорту Володимиру Бородянському про те, що потрібно зробити з законопроєктом про дезінформацію.

Майже на пальцях він пояснив, чому саме тут не йдеться про справжню боротьбу з дезінформацією, російськими фейками та пропагандою. І по поличках розклав те, що влада хоче добитися прийняттям такого проєкту закону.

Повна цензура і тотальний контроль.

Це в двох словах.

Але варто послухати все…

Роман Скрипін різко висловився про “законопроєкт Бородянського”, відомого ще під назвою “закон про дезінформацію”. Та чому документ викликав обурення Романа Скрипіна через ініціативу, яку підготував міністр Бородянський?

Нагадаємо. Міністр культури, молоді і спорту України Володимир Бородянський презентував законопроєкт про дезінформацію, яку надають ЗМІ. У ньому передбачені адміністративна та кримінальна відповідальність до 7 років ув’язнення та 1000 мінімальних зарплат штрафу. Законопроєктом також пропонується запровадити інститут уповноваженого з питань інформації.

Потім він заявив, що саджати нікого не будуть, а замість ув’язнення будуть суспільно-корисні роботи.

Вчора, 30 січня, Володимир Бородянський повідомив, що скандальний законопроєкт «про дезінформацію» відміняти не будуть, але планують допрацювати. 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі