субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Родичі полонених проводять акції біля посольств дружніх Україні держав (відео, фото)

Суспільство , Події

Родичі полонених проводять акції біля посольств дружніх Україні держав (відео, фото)

views128

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Родичі полонених, яких утримують російські угруповання на територіях так званих «ЛНР» і «ДНР», проводять акції під стінами посольств дружніх Україні країн з надією на допомогу міжнародних партнерів у розшуку рідних.

Вчора було проведено дві акції – біля посольства Франції та Польщі.

Сьогодні вже пройшла акція біля посольства Литви і незабаром відбудеться біля посольства Германії та США.

Родичі полонених проводять акції біля посольств дружніх Україні держав (відео, фото)

Міністр-радник Посольства Литви Тадас Вальоніс запевнив, що зробить все можливе, щоб посприяти звільненню людей.

Крім того, на п’ятницю запланована акція біля посольства Канади.

А у четвер, 4 червня, о 15:00 родичі полонених звернуться до ОБСЄ в Україні з проханням посприяти пошуку та звільненню своїх близьких.

Наразі участь в акції взяли понад 10 осіб. Серед них родичі полонених Матюшенко, Шевандіна, Пєха, Бондаренко, Черкаса, Ставцева, Курису, Федорука, Баранова, Засипко.

На відео можна почути біль кожного, хто протягом довгого часу не може побачити своїх рідних через незаконне затримання бойовиками. Їх не підтверджують, не вносять до списків, не віддають…

Люди, які прийшли до посольств, тримають у руках плакати із написами «FreeShevandin», «FreeMatyushenko», «FreeBondarenko», «FreeCherkas», «FreeKuris», «FreeStavtsev», «FreePieih», «FreeFedoruk», «FreeBoranov», «FreeZasipka» і фото рідних.

Вони шукають допомоги на міжнародному рівні і планують звертатися до всіх глав держав, які  підтримують Україну і весь час надають всебічну допомогу. У кожному випадку час для таких заходів обговорюється окремо з посольствами.

Акції почалися з посольства Франції через те, що Макрон входить до складу нормандського формату. Родичі просять озвучити прізвища своїх рідних у нормандському форматі через те, що в Мінському форматі неможливо нічого зробити…

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі