четвер, 08 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Родичі бойовиків так званої «ДНР» радять їм тікати з окупаційної армії (АУДІО)

Наталя


Російська агресія , Події

Родичі бойовиків так званої «ДНР» радять їм тікати з окупаційної армії (АУДІО)

views105

05.07.2022

Подiлитися у соц.мережах

Родичі бойовиків так званої «ДНР» радять тим тікати з окупаційної армії. 

Про це повідомляє ГУР МО.

В черговому перехопленні дружина розповідає бойовику, який служить в окупаційній армії, що його мобілізували незаконно і радить тікати в росію, заплативши хабар на кордоні.

"Тебе взагалі не повинні були забирати. Тому, що в тебе і прописка, і паспорт – російські. І з цим листом (щодо прописки) можна спокійно їхати, навіть деенерівський не показувати. Хай їде, тому що там буде жопа, у нас тут, в Донецьку. Треба валити".

"Типу, на словах все просто: сів і приїхав. 50 тисяч хабаря чи 80 - переїхати через кордон. Потім сидіти в Таганрозі, лапу смоктати. На зйомній квартирі у Тані ремонт робити… З якогось села, не знаю з якого, з Урожайного чи звідки, 30 людей відправлятимуть кудись на передову в якесь село, де немає світла, зв’язку. І кожні три дні чи десять днів будуть цих 30 людей міняти. Тільки скільки потім з цих 30 залишиться… В інтернеті написали, що було 500 людей. Там був такий кіпіш! Там і "швидкі" викликали. Там вже військові за пістолети, за автомати хапаються. Баб вгамувати не можуть, Там кіпіш, бійки", - розповідає жінка. 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі