субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Робота КПВВ на Донбасі продовжує блокуватися окупантами

Суспільство

Робота КПВВ на Донбасі продовжує блокуватися окупантами

views66

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Роботу коридорів на більшості контрольних пунктах в’їзду/виїзду блокують російські найманці.

Про це повідомляє пресслужба штабу ООС.

«Окупанти і надалі блокують дорожні коридори навпроти контрольних пунктів в’їзду-виїзду «Щастя», «Золоте», «Гнутове», «Майорське» та «Мар’їнка». Щоденно пропускні операції здійснюються лише в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Станиця Луганська». В КПВВ «Новотроїцьке» пропуск відновлюється двічі на тиждень у понеділок та п’ятницю, коли окупанти розблоковують рух дорожнім коридором», – йдеться у повідомленні.

Окремо наголошується про те, що режим функціонування КПВВ на сході України залишається незмінним – щоденно з 8:00 до 16:00.

Керівництво ООС зазначає, що за тиждень прикордонниками було оформлено 5904 особи, які потрапили на окуповану території та 5609 осіб, що потрапили на територію підконтрольну Україні через КПВВ «Станиця Луганська».

Зі свого боку через КПВВ «Новотроїцьке» 208 громадян та 37 транспортних засобів потрапили на той бік і 110 осіб та 15 транспортних засобів у зворотному напрямку. Понад 20 чоловік отримали заборону на потрапляння до окупованих територій від російських найманців.

Крім того, штаб повідомив, що міжнародні місії також відвідали території ОРДЛО.

«Цього тижня Міжнародний комітет Червоного Хреста доправив гуманітарний вантаж мешканцям тимчасово окупованої території України. Дві вантажівки з офісним та медичним обладнанням від міжнародної організації прослідували через КПВВ «Новотроїцьке» до тимчасово окупованого Донецька. Загальна вага гуманітарної допомоги склала понад 1 тонну», – зазначають в Командуванні.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі