вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Робота Єрмака на новій посаді почалась з порушення закону – Гончаренко

Новини

Робота Єрмака на новій посаді почалась з порушення закону – Гончаренко

views100

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Робота нового керівника Офісу президента Андрія Єрмака почалась з порушення закону і його дії підпадають під статтю Кримінального кодексу України.

Про це написав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко у Фейсбук і додав фото звернення, яке подав до НАБУ з цього приводу.  

«Відповідно до закону про запобігання корупції особа, яка претендує на посаду, в тому числі керівника Офісу президента, до свого призначення або обрання повинна подати свою декларацію за минулий рік. Але в Єдиному реєстрі декларацій осіб відсутнє повідомлення про те, що Андрій Борисович Єрмак вніс свою декларацію за 2019 рік. Що ж, прекрасний старт нового очільника ОП одразу ж з корупційного правопорушення», – написав нардеп.

І додав, що дії Єрмака мають бути перевірені, тому що є кримінальна відповідальність за порушення закону про запобігання корупції, згідно якої він може бути покараним на строк до 2 років.

«Такі дії Єрмака підпадають під статтю 366 Кримінального кодексу України та можуть каратися позбавленням волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади до трьох років», – зазначив Гончаренко.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі