неділя, 04 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Робоча група Верховної Ради ухвалила законопроєкт про всеукраїнський референдум

Новини , Політика

Робоча група Верховної Ради ухвалила законопроєкт про всеукраїнський референдум

views100

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Робоча група Верховної Ради з питань розробки законопроєктів у сфері народовладдя ухвалила кінцевий варіант законопроєкту «Про всеукраїнський референдум». Найближчим часом його планують оприлюднити та винести на громадське обговорення.

Про це повідомив перший заступник Голови Верховної Ради, представник Президента в парламенті Руслан Стефанчук на своїй сторінці в Фейсбук.  

«За результатами численних засідань робочої групи з питань розробки законопроєктів у сфері народовладдя, після детального обговорення та жвавих дискусій учасниками групи схвалено кінцевий варіант проєкту закону України «Про всеукраїнський референдум», – написав він.

Крім того, вказаний законопроєкт планують надати провідним міжнародним організаціям у сфері народовладдя для проведення фахової експертизи.

«Найближчим часом текст цього законопроєкту буде оприлюднений і винесений для громадського обговорення в Україні, а також наданий для фахової експертизи провідним міжнародним організаціям у сфері народовладдя», – зазначив Стефанчук.

У цьому контексті варто нагадати, що партія «Слуга народу» готує 5 проєктів закону, які передбачають запровадження в Україні народовладдя.

Це законопроєкти про всеукраїнський та місцевий референдуми, про запровадження законодавчих ініціатив народу, про народне вето та законопроєкт, який передбачає можливість формування народом порядку денного для органів влади.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі