субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Робоча група і всі «Слуги народу» не підтримали свій  же законопроєкт «про дезінформацію»

Новини

Робоча група і всі «Слуги народу» не підтримали свій же законопроєкт «про дезінформацію»

views96

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Члени комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики від фракції «Слуга народу» заявили, що не підтримають законопроєкт міністра культури, молоді та спорту Володимира Бородянського «Про протидію дезінформації», який також у «Слузі народу».

Таку заяву зробив інший «Слуга народу», заступник глави комітету Микита Потураєв на публічному обговоренні законопроекту з представниками медіа в Українському кризовому медіа-центрі.

Він заявив, що навіть робоча група, яка розробляла цей законопроєкт, також виступає проти нього. І попросив не сміятися з цього приводу.

«Прошу не сміятися, але в «Слузі народу» теж проти законопроєкту «Про протидію дезінформації». Всі члени нашого комітету від фракції «Слуга народу» виступили проти законопроекту, зокрема й робоча група, яка розробляла законопроект «Про медіа», – заявив Потураєв.

Нардеп хоче, щоб його доопрацювали і схвалює ініціативу Мінкульту продовжити роботу над документом.

Нагадаємо. 17 січня Міністр культури, молоді і спорту України Володимир Бородянський презентував законопроєкт про дезінформацію, яку надають ЗМІ.

Цілий ряд неурядових організацій про свободу ЗМІ, асоціації журналістів, Національна спілка журналістів України та Європейська федерація журналістів розкритикували документ через цензуру та втручання держави в роботу ЗМІ.

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір заявив, що боротьба з дезінформацією не повинна відбуватися за рахунок свободи ЗМІ та втручання держави в зміст ЗМІ, а протидіє вже дезінформації вже є у законодавстві України.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі