вівторок, 28 вересня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
РНБО затвердила стратегію повернення Криму

Політика

РНБО затвердила стратегію повернення Криму

views8

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Рада національної безпеки і оборони України затвердила проект стратегії деокупації і реінтеграції анексованого Криму, повідомляє офіційний сайт РНБО.

У четвер, 11 березня, на брифінгу після завершення засідання, секретар РНБО Олексій Данілов розповів, що стратегія повернення окупованого півострова розроблялася більше року. До роботи над документом залучалися представники Меджлісу кримськотатарського народу та інших інституцій.

«Це перший фундаментальний документ з часів окупації Кримського півострова Російською Федерацією, який дає чіткий дороговказ, у який спосіб ми будемо рухатися у питаннях деокупації Криму», – заявив Секретар РНБО.

Подію також прокоментував міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. Він зазначив, що стратегія деокупації Криму – історичний документ, який мав бути ще в 2014 році.

«Чіткий сигнал: ми не лише закликаємо світ допомогти повернути Крим, Україна сама серйозно і системно над цим працює за ініціативи Президента України», – цитує міністра офіційна сторінка МЗС в соцмережі Facebook.

Нагадаємо, у вересні минулого року Президент України Володимир Зеленський закликав світову спільноту взяти участь у створенні міжнародної платформи по деокупації Криму, а також підтримати оновлену резолюцію про ситуацію з правами людини на анексованому півострові.

Коментарi (0)