четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
РНБО займатиметься навчанням «білих хакерів»

Технології , Політика

РНБО займатиметься навчанням «білих хакерів»

views117

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Для цього розроблена спеціальна програма, в ході якої фахівці здобуватимуть необхідні навички.

Про це повідомляє пресслужба РНБО, передає «Патріот Донбасу».

Зазначається, що Національний координаційний центр кібербезпеки при РНБО запустив навчальний курс з «Bug Bounty» за підтримки Фонду цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global). Програма реалізується спільно з приватною компанією CyberUnit.

«Представники основних суб’єктів забезпечення кібербезпеки України та працівники критичної інфраструктури протягом п’яти днів здобуватимуть навички проведення пентесту об’єктів критичної інфраструктури, створення комплексної системи захисту таких об’єктів і посилення власних технічних спроможностей», – йдеться у повідомленні.

Секретар РНБО Сергій Демедюк розповів, що кожного дня у кіберпросторі виникають нові тенденції та нові загрози. Тож українські фахівці у тісній співпраці із закордонними партнерами працюють над тим, аби вчасно реагувати на них і попереджувати у майбутньому.

«Такі практичні навчання є невід’ємною складовою вдосконалення національної системи кібербезпеки. Обмін досвідом є запорукою великих спільних досягнень», – додав Демедюк.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі