субота, 01 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
РНБО планує найближчим часом націоналізувати «Мотор Січ»

Економіка

РНБО планує найближчим часом націоналізувати «Мотор Січ»

views106

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Україна планує повернути у державну власність компанію «Мотор Січ». Уряд вже ухвалив відповідне рішення щодо націоналізації одного з найбільших виробників двигунів для авіатехніки.

Про це заявив під час брифінгу секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов, передає «24 канал».

«Одне з питань, що розглядалось на засіданні РНБО, стосується стану виконання рішення за 2018 рік у галузі авіабудування. Йдеться про підприємство «Мотор Січ» у м. Запоріжжя. Було ухвалено нове рішення, згідно з яким підприємство буде повернено українському народу та державі в законний, конституційний спосіб найближчим часом», — йдеться у повідомленні.

За його словами, кожне підприємство оборонно-промислового комплексу, яке наразі знаходиться в приватній власності, буде перевірено окремо. І якщо підприємство є стратегічно важливим то націоналізація відбудеться так само у законний спосіб.

Також Данілов підкреслив, що особи, які інвестували в ці підприємства напряму через українські банки, а не за допомогою офшорних компаній, будуть обов’язково отримувати відповідну компенсацію. Це робиться для національної безпеки країни.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі