п’ятниця, 23 квітня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Рішення про закриття кордонів оскаржують в адміністративному суді

Суспільство

Рішення про закриття кордонів оскаржують в адміністративному суді

views3

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

До Окружного адміністративного суду Києва надійшов позов, у якому просять скасувати розпорядження Кабінету міністрів України про тимчасове закриття пунктів пропуску через державний кордон до 3 квітня 2020.

Про це інформує пресслужба суду.  

Позивач називає рішення уряду щодо заборони перетину кордону для запобігання поширенню коронавірусної інфекції протиправними.

«До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов щодо визнання протиправним та скасування розпорядження уряду в частині, що стосується тимчасового з 17 березня по 3 квітня 2020 року закриття пунктів пропуску через державний кордон для міжнародного пасажирського залізничного, повітряного, автомобільного (для автобусів) сполучення», – йдеться в повідомленні.

Вказується, що мова йде про п.1. розпорядження Кабінету міністрів України від 14 березня 2020 року №287-р про тимчасове обмеження перетинання державного кордону, спрямоване на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Наразі вирішується питання про відкриття провадження в адміністративній справі.

Нагадаємо. Тимчасова заборона на в’їзд на територію України іноземних громадян почала діяти з 00 год. 00 хв. 16 березня, а з 17 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року закриті пункти пропуску через державний кордон України для авіаційного, залізничного та автобусного сполучення.

Коментарi (0)