четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Рідні Володимира Рудика шукають правду

Російська агресія , Суспільство , ООС

Рідні Володимира Рудика шукають правду

views87

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Мати та сестра загиблого старшого лейтенанта Володимира Рудика звернулися до його побратимів 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого з проханням розповісти про його смерть. Вони вмовляють допомогти їм встановити правду і «віднестися до його пам’яті з честю». Заклик був ще 2 дні тому, але відповідь надійшла лише сьогодні.

Раніше «Група Патріот» повідомила про загибель старшого лейтенанта Володимира Рудика в Новоайдарському районі. І про те, хто, коли та як сповістив про трагедію.

Рідні Володимира Рудика шукають правду

Так, першими про загибель написала Золотниківська громада. 22 серпня на сайті було оголошено про День жалоби у об’єднаній територіальній громаді 22-24 серпня 2020 року. І зазначалось, що Володимир Рудик загинув «під час військової служби у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони».

23 серпня про загибель написала ГО «Теребовлянська вежа». Вказано, що Рудик загинув від кульового поранення в Новоайдарському районі, а «помер 21 серпня, захищаючи рідну землю від московської навали».

Тільки 25 серпня про загибель побратима написала 14 окрема механізована бригада імені князя Романа Великого.

«Командування частини  повідомляє про трагічну смерть старшого лейтенанта  Володимира Рудика. За результатами попередньої службової перевірки воїн помер внаслідок необережного поводження зі зброєю. Командування бригади висловлює глибокі співчуття рідним та близьким  Володимира», – йшлося у повідомленні.

У коментарях відразу стали з’являтися дописи, які містили як співчуття, так і заклики казати правду про те, що насправді відбувається на фронті. У коментарях було обурення тим, що на Донбасі під час перемир’я припинилися втрати, проте збільшилась кількість «нещасних випадків», «небойових втрат» тощо.

Згодом ці коментарі зникли. Але після того, як було написано зауваження щодо «зникнення» та звернення матері Володимира Рудика і сестри, які благали не видаляти коментарі, а допомогти встановити правду про загибель, «зникнення» припинились.

26 серпня у коментарях під дописом про загибель і співчуття рідним написала сестра Володимира Марія Тарачук.

«Я сестра Володі Рудика. Непоправна втрата, біль розриває серце і душу… Побратими, хлопці, ви йшли з нашим Володьою пліч о пліч, нога в ногу, ви ж знали його і знаєте правду…Допоможіть відстояти правду!!!», – написала вона.

Відповіді не було.

«Я батько Володі. Якщо Ви його побратими, то знаєте правду. Допоможіть її відстояти… Бо в матері і батька біль за втратою СИНА розриває серце», – написав батько Володимир Рудик.

Без відповіді.

Сьогодні, 27 серпня, написала мати Володимира Галина Рудик.

«Я мати Володі Рудика бойового офіцера 14 О МБ імені Романа Великого .Мій біль не стихає а стає ще більшим з кожним днем .В мене починає виникати до вас багато запитань .Чому ніхто з вас не подивився мені в очі ???Чому ви весь супровід заставили повернутися назад ???Віднесіться до мого до пам’яті мого СИНА з честю .Я вас більше не потурбую Прошу вас не видаляти мій допис .Якщо ви маєте що мені сказати то скажіть в очі», – написала вона.

Відповідь була лише на коментар про те, що коментарі видаляються і це свідчить про неправду.

«Те ,що ви видаляєте коментарі ,тільки підтверджує ,що ви пишете неправду .Ви вже видалили 2 мої коментарі .Читала ,що ніхто із бригади не приїхав на похорон .Чи це так і чому ? Стидно дивитися батькам в очі ??», – написала Леся Савчак.

Вона отримала відповідь. Але не ту, на яку розраховували всі.

«Представники бригади були на похоронах… А про видалення коментарів попереджали… Вибачте, але завчасу оприлюднювати деяку інформацію не варто», – зазначили у 14 бригаді.

Рідні Володимира Рудика шукають правду

Про те, що відбувається на фронті, дуже влучно написав Андрій Білецький у телеграм-каналі. Але про інший випадок…

«Небойові втрати» або чи забули бійці з якого боку стріляє автомат?

25 серпня двоє українських військових підірвалися на міні, отримали важкі поранення. Спершу причиною назвали «необережність». Згодом у штабі ООС «уточнили» – міну ворог скинув нібито з безпілотника. Які тільки байки не вигадує влада, аби зробити з бойових втрат «самостріли». Цікаво, як скоро ми почуємо, що українські військові «наскочили» в повітрі на міну, випущену з ворожого міномета». Або «з необачності» перебували на траекторії польоту ворожої кулі, – йдеться у дописі.

Він нагадав, що у Зеленського рапортують про відсутність втрат, проте ніхто не говорить про зростання втрат «від необережності».

«Чи не здається вам дивним те, що з початку перемир’я кількість втрат не зменшилась, але раптово зросла кількість небойових втрат? З початку перемир’я від необережності загинуло семеро наших хлопців, хоча до перемир’я таких небойових втрат не було. Виходить бійці, що не перший рік на війні, раптом забули, з якого боку стріляє автомат, і де в гранаті кільце?», – написав Білецький.

І додав, що реальність зовсім інша, ніж та, яку намалював президент Зеленський в тилу, який «бачить мир» в очах Путіна, однак не бачить бойових втрат».

«Реальність для України зовсім інша: ми бачимо будівництво аеродромів поблизу власних кордонів, «Кавказ 2020», події в Білорусі та вбитих ворогом українців на фронті».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі