вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Рідні українських політв’язнів Кремля пікетували Офіс Президента

Суспільство , Події

Рідні українських політв’язнів Кремля пікетували Офіс Президента

views97

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Родичі українських політв’язнів Кремля пікетували Офіс Президента. Вони прийшли з портретами утримуваних Росією українців і з плакатами, наприклад: «Пане президенте, поговоріть з нами». Рідні політв’язнів хочуть отримати відповіді на свої запитання, серед яких міститься питання з приводу того, чому держава припинила оплачувати послуги адвокатів для наших рідних в РФ і Криму.

Про це повідомляє «Цензор.Нет».  

У повідомленні наводяться слова організаторів про те, що ця акція стала вимушеним кроком родичів політв’язнів Кремля у відповідь на повне ігнорування Офісом Президента запитів рідних на отримання інформації про процес переговорів.

Рідні політв’язнів хочуть зустрітися з президентом Володимиром Зеленським. Вони наголошують, що будь-яка комунікація з ними про обмін політв’язнів припинилася.

Крім того, держава взагалі припинила оплачувати послуги адвокатів українських політв’язнів і виділяти матеріальну допомогу для оплати посилок з їжею та ліками для політв’язнів.

Мітингувальники також вимагають від президента відповісти на їхні запитання та розповісти, чи відбудеться обіцяний і довгоочікуваний обмін за формулою «всіх на всіх». А також, чи забере Україна політичних заручників Кремля з в’язниць Криму і РФ.

«Наші рідні гниють в російських в’язницях, де гуляє короновірус. Президент обіцяв, що обмін «всіх на всіх» відбудеться в грудні 2019-го, потім сказав, що наших рідних повернуть додому до кінця березня, а зараз комунікація на цю тему зникла взагалі. Від нас просто відвернулися», – заявила Марина Кияшко-Волощенко, дружина політв’язня Ігоря Кияшка.

Вони також додали й інші питання, на які Офіс Президента не давав відповідей раніше.

«Ми хочемо поставити Президенту конкретні запитання: чому держава припинила оплачувати послуги адвокатів для наших рідних в РФ і Криму? Чому держава припинила розглядати наші заяви на виділення матеріальної підтримки для посилок з їжею і ліками нашим ув’язненим рідним? Коли нарешті відбудеться обіцяний обмін? Президент повинен чесно відповісти на наші запитання», – заявив Ілля Дудка, син політв’язня Володимира Дудки.

До мітингувальників вийшов представник ОП і взяв їхнє звернення з вимогами.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі