субота, 10 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
РФ вивела частину віськової техніки від кордону з Фінляндією після заяв про вступ країни до НАТО (ФОТО)

Наталя


За кордоном , Російська агресія , Події

РФ вивела частину віськової техніки від кордону з Фінляндією після заяв про вступ країни до НАТО (ФОТО)

views72

05.07.2022

Подiлитися у соц.мережах

Поблизу кордону з Фінляндією раптово спорожніла важлива військова база РФ в селі Алакуртті. Експерти вважають, що військову техніку могли перекинути в Україну.

Про це повідомляє фінське видання Yle.

Видання з посиланням на отримані супутникові знімки зазначає, що Росія відвела велику кількість військової техніки сухопутних військ з бази в Алакуртті. Передбачається, що були вивезені більше сотні одиниць техніки, в тому числі десятки бронетранспортерів.

За словами експертів, це відповідає оснащенню бойової частини батальйону. У свою чергу, можна говорити про те, що як мінімум третина або навіть майже половина з приблизно 2 000 військових покинули базу.

"Дуже ймовірно, що їх відправили поїздом до України", - зазначає військовий експерт Марко Еклунд.

Після аналізу супутникових знімків він підкреслив, що Росія таємно перекидає нові війська на фронт. Алакуртська 80-та мотострілецька бригада є найбільш значущою загрозою для Фінляндії, оскільки знаходиться близько до кордону, а її військові спеціалізуються на бойових діях в арктичних умовах. Близько 800 з них, ймовірно, воюють в Україні.

Супутникові знімки показують, що значні зміни відбулися після середини травня. Саме в цей період часу спорожнів майданчик, на якому зберігається бойова техніка.

​​​​​​​

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі