субота, 27 листопада, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
РФ погрожує вжити жорстких заходів щодо Німеччини у відповідь на закриття рахунків російських ЗМІ

Економіка

РФ погрожує вжити жорстких заходів щодо Німеччини у відповідь на закриття рахунків російських ЗМІ

views25

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Німецький банк «Commerzbank» відправив у письмовому вигляді російським медіа агентствам «Russia Today» та «Ruptly» повідомлення про закриття рахунків. Російська Федерація, у відповідь, погрожує Німеччині вжити жорстких заходів, у разі перешкоджання діяльності російських ЗМІ.

Про це повідомила представниця МЗС Росії Марія Захарова, передає «24 канал».

«З усією серйозністю закликаємо Берлін одуматися, забезпечити нормальне функціонування зазначених медіакомпаній, скасувати будь-які рестриктивні заходи, які ускладнюють роботу засобів масової інформації. В іншому випадку змушені будемо прийняти жорсткі заходи стосовно наявних у Росії німецьких ЗМІ. Щиро скажу: правда, не хочеться. Так давайте не будемо створювати прецедент і привід», — наголосила Захарова.

Своєю чергою, представники інформаційного агентства «Russia Today» у своїй заяві визначили закриття рахунків частиною «ширшої кампанії перешкоджання роботі свого каналу в Німеччині».

У агентстві відмітили, що у листопаді 2020 року Commerzbank чомусь зробив свої умови надання послуг набагато менш фінансово вигідними для RT, та став ініціатором тривалої юридичної суперечки. Проте агенство намагалося знайти заміну Commerzbank, проте німецькі банки, включаючи Helaba, Deutsche Bank, DZ Bank, BNP Paribas, ING, HSBC, UBS та HypoVereinsbank, або проігнорували їх запити, або відмовили у відкритті рахунків.

Коментарi (0)