неділя, 04 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
РФ не виконала покладених на неї зобов’язань у межах Мінських угод ― Держдепартамент США

За кордоном , Новини , Політика

РФ не виконала покладених на неї зобов’язань у межах Мінських угод ― Держдепартамент США

views118

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Виконувач обов’язків помічника Держсекретаря Сполучених Штатів у справах Європи та Євразії Філіп Рікер заявив, що США продовжуватимуть підтримувати Україну у протистоянні агресії Росії, котра так і не дотримується своїх зобов’язань у рамках Мінських угод про припинення військових дій на території Донбасу.

Філіп Рікер розповів Балканській службі Радіо Свобода про те, що на його думку Україна ― це одне з найочевидніших місць, де якнайширше можна спостерігати ворожий вплив Росії, яка вторглась на територію іншої країни, окупувала її та веде відкриту війну на сході України.

«Тисячі людей загинули. Росія взяла на себе зобов’язання в рамках мінського процесу, щоб знайти шлях поступу і не дотрималася цих планів», ― наголосив Рікер.

Він вважає, що за такі злочинні дії влади РФ «розплачуються» люди, які живуть у цій країні.

Росія анексувала Крим у 2014 році й того ж року стала надавати підтримку бойовикам Донбасу у вигляді зброї та особового складу. Хоча й в Кремлі заперечують присутність російських військ на Донбасі, а анексію Кримського півострова називають «відновленням історичної справедливості».

За підрахунками ООН, внаслідок збройного конфлікту на Сході загинуло близько 13 000 людей.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі