понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
РФ наполягає на введенні «формули Штайнмаєра» на Донбасі

За кордоном , Новини , Російська агресія

РФ наполягає на введенні «формули Штайнмаєра» на Донбасі

views128

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров озвучив головні умови, за яких його країна згодна продовжувати переговори у Нормандському форматі. Це розведення сил та впровадження так званої «формули Штайнмайера».

Про що йдеться? Пропозиція президента Німеччини Франка-Вальтера Штайнмаєра передбачає такий порядок дій. Проведення виборів на Донбасі одночасно з наданням йому особливого статусу – після підтвердження результатів виборів цей статус закріплюється внесенням відповідних змін до Конституції України.

Також Лавров висловлює бажання зрозуміти позицію нової української влади щодо Мінських домовленостей. За його словами, багато заяв з офісу президента України «йдуть в розріз з зобов’язаннями», які Київ взяв на себе згідно з цим документом. Для подальшого розвитку подій дуже важливо, чи підтвердить новий уряд прихильність мінським домовленостям.

Як повідомлялося, про підготовку зустрічі Нормандської четвірки найближчим часом нещодавно заявляла Ангела Меркель. З російського боку, прес-секретар президента Путіна підтвердив, що можливість проведення такої зустрічі розглядається.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі