п’ятниця, 18 червня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Резолюція про заборону участі РФ у саміті G7 прийнято в Конгресі

За кордоном , Новини , Політика

Резолюція про заборону участі РФ у саміті G7 прийнято в Конгресі

views6

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

30 жовтня комітет у закордонних справах палати представників Конгресу США прийняв резолюцію проти участі Росії в саміті G7.

Ініціативу блокування участі Росії на голосування вніс конгресмен Альбіо Сірейс. У своєму зверненні він підкреслив, що Росія не змінила нічого у мирному напрямку, навпаки, лише посилила агресію по відношенню до України та інших країн.

У документі зазначено, що Російську Федерацію необхідно не допускати до участі у «Великій сімці» до тих пір, поки вона «не буде поважати територіальну цілісність своїх сусідів і дотримуватися стандартів демократичних суспільств».

Сірейс наголосив, що жодна з умов для повернення Росії до «Великої сімки» не було виконано.

«З 2014 року після того, як Росія перестала брати участь в G7 на тлі конфлікту на південному сході України, ні одна з умов для її повернення не було виконано», – сказав Сірейс.

Він також зазначив, що Росія, навпаки, стала ще більш агресивною по відношенню до України і «підірвала демократію в багатьох інших країнах, включаючи США».

Нагадаємо. У серпні 2019 президент США Дональд Трамп вступив у суперечку зі своїми колегами з G7 на саміті в Біарріці. Він наполягав на поверненні Росії в G7 і відкидав будь-які аргументи тих, хто виступив проти цієї ініціативи. Пізніше Трамп заявив, що Володимир Путін може з’явитися на саміті вже в наступному році в якості гостя.

Коментарi (0)