четвер, 11 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Резніков: Стратегію економічного розвитку Донбасу буде внесено на розгляд ВР навесні

Економіка

Резніков: Стратегію економічного розвитку Донбасу буде внесено на розгляд ВР навесні

views46

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Стратегію економічного розвитку Донбасу буде внесено на розгляд Верховної Ради вже навесні 2021 року. Вона буде орієнтована на створення комфортних умов для населення та збільшення робочих місць.

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр України – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков.

Резніков зазначив, що аналогічні сервісні хаби, як КПВВ «Щастя», що відвідав президент Зеленський із послами іноземних держав, вже наступного року буде відкрито на всіх КПВВ.

За його словами, найближчим часом заплановано відкриття сервісного хаба в Новотроїцькому, а також буде модернізовано хаб на Чонгарі – на адміністративній межі з тимчасово окупованим Кримом.

«І це лише крапля в морі. Триває робота над Стратегією економічного розвитку Донецької та Луганської областей, підконтрольних уряду територій. Сама стратегія буде внесена на розгляд Верховної Ради вже навесні разом з усіма супутніми актами, які забезпечать її реалізацію», – розповів Резніков.

Міністр зазначив, що стратегія концентруватиметься передусім на потребах людей та територіальних громад, в яких вони живуть і включатиме розвиток областей трьома шляхами:

  • створення умов для залучення внутрішніх та зовнішніх інвестицій;
  • фінансування розвитку за рахунок державного бюджету;
  • фінансування за рахунок міжнародних донорів та організацій.
  • За словами Резнікова, стратегія розвитку Донбасу буде орієнтована на створення комфортних умов для населення та збільшення робочих місць, а основою економічного зростання мають стати місцеві громади.

«Економічний розвиток Донбасу неможливий без розвитку громад, які, зокрема, перебувають безпосередньо на лінії дотику з тимчасово непідконтрольними уряду територіями», – зазначив він.

Віцепрем’єр нагадав, що реалізується низка проектів, у центрі уваги яких інтереси українських громадян: і «Вода Маріуполя», і житлові проекти з німецьким державним банком KfW та безпосередньо урядові, проекти з іншими нашими міжнародними партнерами. І додав, що в планах – великі інфраструктурні проекти: розвиток залізниці, енергетичної сфери.