вівторок, 28 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Резніков повідомив, яка доля чекає росіян у Криму

Політика

Резніков повідомив, яка доля чекає росіян у Криму

views54

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Росіяни, які потрапили на півострів незаконно, оминаючи пункти в’їзду/виїзду під час окупації, повинні будуть залишити його територію.

Про це віцепрем’єр-міністр і міністр з питань тимчасово окупованих територій України заявив у ефірі телеканалу «Дом».

За словами українського урядовця, Російська Федерація завезла до окупованого Криму близько півмільйона своїх громадян, при спробі асимілювати населення.

«Вони не громадяни України, вони приїхали або добровільно, або насильно. Але вони, по суті, спільники цього злочину, що вчиняється офіційною Росією, офіційним Кремлем. Тому їхня доля…Я не люблю слово «депортація», воно несе дух сталінського режиму. Але українським законодавством передбачено видворення з країни. Це право будь-якої країни», – повідомив міністр.

Резніков наголосив на індивідуальному підході для кожного. Бо якщо російський громадянин прибув до Криму без порушення законів, до нього напевне питання будуть відсутні. Інші, згідно зі спеціальною процедурою попадуть під виселення.

Громадянам України, які проживають на території півострова, у разі відсутності порушення законодавства, після повернення Криму нічого не загрожує.

Представники Москви та Криму практично відразу відреагували на слова Олексія Резнікова. Наприклад Роман Чегринець, який є співголовою Асамблеї слов’янських народів кримського регіону, назвав урядовця «русофобом».