понеділок, 23 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Резніков дав оцінку ризику повномасштабного вторгнення РФ в Україну

Політика

Резніков дав оцінку ризику повномасштабного вторгнення РФ в Україну

views46

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Загроза повномасштабного вторгнення Росії в Україну наразі малоймовірна. Проте, якщо РФ таки наважаться на це, українці зможуть дати відсіч та відстояти свою землю і свободу.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр, міністр з питань тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков у інтерв’ю виданню OBOZREVATEL.

«По-перше, вони (росіяни) економічно не готові, по-друге, та українська армія, яка є у нас на сьогодні, – небо і земля з тією, що була до 2014 року. Це відроджена практично з нуля оновлена армія з дуже серйозним ідеологічно-патріотичним настроєм», — наголосив віце-прем’єр.

За словами міністра, в Україні є близько пів мільйона громадян, що мають справжній бойовий досвід. Це 500 тисяч мобілізаційного потенціалу держави. Також до них слід додати 250 тисяч військовослужбовців Збройних сил, 50 тисяч Нацгвардійців та тисячі патріотично налаштованих українців.

Резніков додав, що в Росії з населенням понад 100 млн, чисельність армії всього 1,5 млн осіб. Однак через те, що територія РФ величезна, Кремль не зможе перекинути всі військові сили на кордон з Україною для масштабної війни.

Міністр ТОТ відмітив, навіть якщо припустити можливість відкритого вторгнення з боку країни-агресора, українська нація готова тотально обороняти свою землю. Кожен громадянин зі зброєю в руках буде захищати свою домівку.

Також він зазначив, що Росії не вигідно відкрито воювати з Україною, адже світова спільнота не залишиться осторонь та введе жорсткі санкції з метою міжнародної ізоляції.

Нагадаємо, що Україна має план мирного врегулювання ситуації на Донбасі.