четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Реформи «на руку». Корислива робота олігархії України

Економіка , Новини

Реформи «на руку». Корислива робота олігархії України

views99

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Зміни на ринку електроенергії покликані знизити тарифи для підприємств Коломойського. За результатами спланованої реформаторської роботи на електроенергетичному ринку олігарх Ігор Коломойський, власник феросплавних заводів, отримає можливість сплачувати за електроенергію менше.

Згідно даних закордонних експертів, законодавчі ініціативи в українській електроенергетиці спрямовані на зниження вартості електроенергії для феросплавних заводів Коломойського, повідомляє британське видання The Financial Times.

За словами одного з західних чиновників, в результаті запланованої реформи ринку електроенергії Коломойський, що володіє феросплавними заводами може отримати можливість платити за електроенергію менше, ніж ціни, які йому сьогодні виставляють олігархи-конкуренти.

«Коломойський хоче сидіти над усіма і за лаштунками смикати за ниточки. Те, що вони роблять, дуже розумно», – наголошує автор у своїй публікації.

Україна зіштовхнулася з небезпекою, котра пов’язана в корисливій діяльності певних олігархів. Уряд прагне реформувати економіку та систему суду, дозволити переслідувачам корисливих інтересів, олігархам та деяких депутатам, впливати на розробку чи зміни в законах на свою користь.

Нагадаємо. 18 вересня Рада прийняла закон «Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії», в якому голова парламентського енергетичного комітету Андрій Герус з порушенням регламенту пролобіював поправку, щоб дозволити закуповувати українським споживачам електроенергію з Російської Федерації та Білорусі за двосторонніми договорами.

1 жовтня було завершено перше постачання електроенергії з Росії в режимі імпорту. Поставка проведена рівним графіком потужністю 100 МВт. За даними джерела на ринку, імпорт здійснений компанією «Юнайтед Енерджі», яку пов’язують з Коломойським.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі