субота, 25 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Реформувати медицину на Донбасі допоможуть «Лікарі світу»

Суспільство

Реформувати медицину на Донбасі допоможуть «Лікарі світу»

views51

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Представники міжнародної незалежної гуманітарної організації «Лікарі світу» приєднаються до реформування системи первинної медичної допомоги на Донеччині.

Про це говорили 18 листопада в обласній адміністрації, повідомляє пресслужба ДонОГА.

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін подякував за допомогу, яку організація надає вже довгий період часу. І зазначив, що тут «завжди відкриті для нових проектів і готові допомагати реалізовувати програми на території області».

Представники гуманітарної організації розповіли про свою діяльність на території Донецької області та подальші плани. На Донбасі «Лікарі світу» працюють з 2018 року. Перші проєкти організації були спрямовані на збереження репродуктивного та психічного здоров’я мешканців територій, наближених до лінії розмежування.

Генеральний координатор в Донецькій області Філії Асоціації «Лікарі світу» в Україні Ірина Масловська зазначила, що пандемія коронавірусу внесла свої корективи у роботу.

«Тому «Лікарі світу» зосередили свою увагу на забезпеченні медичних установ засобами індивідуального захисту, витратними матеріалами, інфрачервоними термометрами і т.д. Ця робота проводиться виходячи з потреб, визначених лікарнями та профільним департаментом. Наступним проєктом, в якому наша організація візьме участь, буде реформування системи первинної медичної допомоги та посилення спроможності громад поблизу лінії розмежування», – заявила вона.

За словами Масловської, у Бахмутському районі планується проведення тренінгів для медичного персоналу первинної ланки, посилення здатності громад надавати первинну медичну допомогу жителям, в тому числі в населених пунктах, розташованих на лінії розмежування, підвищення мобільності медичних працівників, забезпечення амбулаторій необхідним обладнанням.

Проєкт буде фінансувати Міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини, розрахований він на три роки.