вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Речник Східного угруповання військ ЗСУ відповів, що спільного між обороною Бахмута та підготовкою до майбутнього контрнаступу

Андрій Кущенко


Російська агресія

Речник Східного угруповання військ ЗСУ відповів, що спільного між обороною Бахмута та підготовкою до майбутнього контрнаступу

views145

16.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

Українські військові стійко тримають Бахмут та завдають росіянам численних втрат. Саме завдяки обороні на сході наші захисники можуть проходити навчання та готуватися до подальшого контрнаступу.

Про це повідомив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий в ефірі телемарафону.

Він підкреслив, що в районі Бахмуту наразі відбувається оборонна операція. Так, наші військові з великими зусиллями стримують ворога, наносячи йому колосальні втрати. За його словами, це і є провісник майбутніх дій, яких очікує все українське суспільство.

"Вони виснажують, знекровлюють ворога, вибивають його міць, ламаючи його морально-психологічний стан. Поки наші тримають оборонну операцію, їхні побратими в Україні і за кордоном вивчають новітні техніки, новітню тактику бойових дій", - сказав речник.

Череватий зазначив, що на Бахмутському напрямку та взагалі на сході готується підґрунтя, щоб наші бригади, коли будуть готові, могли впевнено "вийти на надломленого ворога і набагато швидше викинути його за межі нашої країни".

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі